Onvergetelijke 50 dagen voor onze vijfdejaars

Nog 50 dagen les voor onze vijfdejaars... Dat moet gevierd worden!

Op 30 april mochten onze vijfdejaars hun 50 dagen’ vieren. En wat waren ze blij!

De hele week kwamen de leerlingen in alle kleuren naar school. Vrijdag was het hoogtepunt van de week. Met z’n allen fout gekleed naar school komen. En niet alleen de leerlingen deden mee!

Vanaf het eerste moment zat de sfeer er goed in. In de loop van de dag was er een doorschuifsysteem met toffe activiteiten. Het einde van de dag eindigde met een knalfuif. Nog wat later op de avond kreeg onze school het supernieuws dat onze leerlingen de winnaar zijn van de klassenchallenge! Onze vijfdejaars mogen binnenkort lekker smullen, gesponsord door stad Kortrijk.

Bedankt aan de werkgroep van de 50 dagen om er zo’n mooie, onvergetelijke dag van te maken!